Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pane Plachuto,
chtěla bych Vám poděkovat za zprostředkování koupě bytu v Krhanické ulici. 
Velice si vážím Vašeho profesionálního a korektního přístupu. O každém kroku jste mě vždy včas a podrobně informoval. Vše tak proběhlo velmi hladce a bez jakýchkoliv stresů. S Vašimi službami jsem byla naprotso spokojená a nemám co bych vytkla. 

Přeji Vám i do budoucna spoustu spokojených zákazníků :-).

S přátelským pozdravem
Soňa Bumbálková

                                                ________________________________________________________________________

 

S panem Plachutou jsme se s manželem setkali při koupi nemovitosti, u které pan Plachuta zprostředkovával prodej. I přesto, že nebyl "náš" realitní makléř byl nám vždy nápomocen a zodpověděl všechny naše dotazy. Jednání bylo velice profesionální, přesto v přátelském duchu.

Děkujeme za nový domov, Hausnerovi

                                              __________________________________________________________________________

 

„ Prodej bytu ve Vraném nad Vltavou, zprostředkovaný panem Plachutou z firmy PP-REALITY PRAHA proběhl nejen profesionálně, ale i s příjemným a vstřícným jednáním. Mohli jsme se na něj plně spolehnout. Můžeme 100%  doporučit jeho služby dalším klientům.“

Díky Adámkovi.

                                                        ___________________________________________________________

S Vladimírem Plachutou spolupracujeme více než 10 let, jako společnost, i jako soukromé osoby. Pan Plachuta byl první realitní makléř, s kterým jsme začali spolupracovat a po první zkušenosti nás už ani nenapadlo, hledat někoho jiného. 
Konkrétně na něm oceňujeme nejvyšší míru korektnosti, pečlivosti a profesní erudice. Vyzkoušeli jsme si pozice prodávajícího i kupujícího, vždy nás Vladimír Plachuta provedl celým procesem ke spokojenosti nejen naší, ale jistě i druhé strany.

Jeho služby mohu bezvýhradně doporučit.

Václav Škorpil
PRINT PRODUKCE PRAHA s.r.o.

                                       _____________________________________________________

 

Na realitního makléře pana Vladimíra Plachutu jsem se poprvé obrátila před dvaceti lety, kdy mi opakovaně pomohl ve věci pronájmu bytu.

Pro jeho profesionální jednání založené na znalostech, zkušenostech, lidském vstřícném přístupu, pečlivosti a spolehlivosti (včetně přípravy dokumentů) jsem neváhala opětovně využít služby jeho realitní společnosti. Moc děkuji za veškerou pomoc a těším se na případnou další spolupráci.

Pokud se rozhodujete o výběru realitní společnosti PP-REALITY PRAHA s.r.o., mohu jedině doporučit.

B. Lembovičová

                          _____________________________________________________________

 

Хотелось бы поделиться впечатлением о работе с Владимиром. Неоднократно помогал решать различные вопросы в сфере недвижимости, - и аренда, и купля-продажа - всегда все на высшем уровне. Оперативно, профессионально, вежливо. Могу смело рекомендовать Владимира и его команду, и конечно же намерен не раз обратиться к нему в будущем.

Камиль Махмудов

                       ________________________________________________________________

 

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?